Světový pohár Korea a Japonsko

25/02/2008 | 8.04 | admin bez komentáře
Další dva závody SP byly v pro nás exotické Koreji a v Japonsku. První na pořadu byla Korea – trať se mi celkem líbila a na startovní rovince jsem byl podle mě jeden z nejrychlejších. Kvalifikace vyšla bezvadně, 12. místo slibovalo slušnou výchozí pozici. Nicméně v závodě mi opět nepřálo moc štěstí, srazil jsem se ve vzhuchu s letícím legendárním Shaunem Palmerem, minul jsem branku a nemohl už ani bojovat o postup.

Nakonec z toho bylo osmnácté místo. Naštěstí alespoň David Bakeš vyválčil 8. místo a tak jsme měli alespoň trochu radost z něho. Umístění do desítky je prostě dobrý výsledek.

Přesun do Japonska zabral celý den. Tréninky probíhaly perfektně a zase jsem se cítil skvěle. Trenér byl moc spokojený a těšili jsme se na závodní den.. Popravdě nemám vůbec tušení, proč se to stalo (mám to celé trochu v mlze), ale poprvé za celou dobu v Japonsku se mi podařilo v jízdě upadnout. Bohužel to byla jízda kvalifikační a skončil jsem s lehkým otřesem mozku a slušně odřenou bradou. Motal jsem se fakt fantasticky, ale dva dny po pádu už jsem v naprostém pořádku. Ten den jsem ale do závodu nepostoupil. Nechci se na nic vymlouvat a beru to tak, jak to holt je, ale mám poslední dobou pocit, že se mi to závodní štěstí trochu vyhýbá.

Každopádně doufám, že to prolomím a na posledních třech závodech ještě něco předvedu.

Vlož komentář